Malgorzata Kozuchowska Schauspielerin

Details zur Bewerbung

beworben am NaN.NaN.0NaN durch

e-CASTING Videos

keine Videos vorhanden

Projektnotiz

Persönliche Notiz

Bewertung
Favorit/Bewerber

... (mehr lesen)

Übersicht

Nationalität Polen

Sprachen Polnisch (Muttersprache), Englisch (gut), Russisch (gut)

Geboren 1971, Wroclaw, Polen

Spielalter 36 - 43

Größe 170 cm

Ethnische Typen Slawe/Osteuropäer

Wohnsitz Warsaw (Polen)

Links

Fähigkeiten

Sprachen Polnisch (Muttersprache), Englisch (gut), Russisch (gut)

Dialekte Mitteleuropäisches Tiefland (Heimatdialekt)

Akzente Polnisch (Heimatakzent)

Stimmlage / Synchronstimme Alt/Altus

Sportarten Reiten (gut), Schwimmen (gut), Tennis (gut)

Führerscheine PKW

Aussehen

Geschlechtweiblichmännlich

Spielalter 36 - 43

Größe 170 cm

Körperbau Zierlich

Augenfarbe blau

Haarfarbe blond

Frisur kurz glatt

Zwilling Ja Nein

Nacktaufnahmen Nein Ja, teilweise Ja, komplett

Ethnische Typen Slawe/Osteuropäer

Ausbildung und Preise

1989 - 1994 Schauspielstudium
Panstwowa Akademia Teatralna Warszawa (Polen)

2004 Zlota Kaczka (Golden Duck) for the best Polish actress in 2003 (Polen) - Nominierung- Auszeichnung

2004 Telekamera 2004 for the best actress (Polen) - Nominierung- Auszeichnung

Vita

Vita - Fernsehen

2016-

DRUGA SZANSA

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Monika Borecka
Co-Hauptdarsteller

M. Gazda, Ł. Kośmicki

2014-

ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Kożuchowskiej
Gastrolle

ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH

2013-

BOSCY W SIECI

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Natalia Boska
Hauptrolle

Karol Klementowicz

2012- 2015

PRAWO AGATY

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

prokurator Maria Okońska

Maciej Migas, Patrick Yoka

2011- 2013

Rodzinka.pl
TVP

Sender/Verleih: TVP

Sitcom

Natalia Boska
Co-Hauptdarsteller

Patrick Yoka, Adek Drabiński

2010- 2010

Nowa

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Inspector Paulina Barska
Co-Hauptdarsteller

Tomasz Szafranski

2010- 2010

Duch w dom

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Grazyna
Episodendarsteller

Maciej Dutkiewicz

2009-

SIOSTRY

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Alina

Wojciech Nowak

2007- 2009

TYLKO MIŁOŚĆ

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

P.Angerman, S.Chondrkostas, T.Szafrański, A.Drabiński

P.Angerman, S.Chondrkostas, T.Szafrański, A.Drabiński

2007- 2009

TERAZ ALBO NIGDY!

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Katarzyna Marczak

Grzegorz Kuczeriszka

2007- 2008

KRYMINALNI

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Natalia Orłowska

Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski

2007-

NIANIA

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Nicola

Jerzy Bogajewicz

2006-

HELA W OPAŁACH

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Viola Pacuda

Patrick Yoka

2003- 2003

Sloow

Sender/Verleih:

Fernsehfilm

Super chick
Nebendarsteller

Maciej Sobczyk

2001- 2011

M jak milosc
MTL Max Film

Sender/Verleih: TVP 2

Fernsehserie/-reihe

Hanka Walisiak
Hauptrolle

Many Directors

2000- 2000

Przeprowadzki
Akson

Sender/Verleih: TVP 1

Fernsehserie/-reihe

Liliana
Episodenhauptdarsteller

Leszek Wosiewicz

1999- 1999

Taksowka z nr 1 (Taxi No 1)

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Bride
Nebendarsteller

Jan Kidawa - Błoński

1998- 1998

Matki, zony i kochanki (Mothers, wives and lovers)

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Edyta
Durchgehende Rolle

Juliusz Machulski

1997- 1997

Dom (House) - part 2

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Mother Pole
Nebendarsteller

Jan Lomnicki

1997- 1997

Pokoj 107 (Room 107)

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Ela
Episodendarsteller

Miroslaw Debinski

1995- 1995

Sukces (Success)

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Kawecki's lover
Episodendarsteller

Krzysztof Gruber

1994- 1994

Fittness Club

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Maryjka
Episodendarsteller

Pawel Karpinski

Vita - Kino

2016-

KOCHAJ!

Sender/Verleih:

Marta
Ensemblemitglied

M. Plucińska

2016-

LISTY DO M. 2

Sender/Verleih:

mama Antka
Ensemblemitglied

Maciej Dejczer

2015-

MUSIC, WAR AND LOVE

Sender/Verleih:

Joanna Pułaska

M. Coolidge

2010- 2010

Dancing for you

Sender/Verleih:

Choreographie

Ania
Nebendarsteller

Roland Rowi?ski

2009- 2009

T.M.A.
Gatteo

Sender/Verleih:

Kinofilm

Lucie
Co-Hauptdarsteller

Juraj Herz

2006- 2006

Living & Dying

Sender/Verleih:

Kinofilm

Paulina, bank clerk
Nebendarsteller

Jon Keeyes

2006- 2006

Dlaczego nie?
Netzwork Artists

Sender/Verleih:

Kinofilm

Renata
Nebendarsteller

Ryszard Zatorski

2005- 2005

Komornik

Sender/Verleih:

Kinofilm

Lawyer Anna Zenke, Lucjan's mistress
Nebendarsteller

Feliks Falk

2003- 2003

Zrobmy sobie wnuka
MTL Maxfilm

Sender/Verleih:

Kinofilm

Zosia Kosela
Co-Hauptdarsteller

Piotr Weresniak

2002- 2002

Kilka godzin z Claire (Few Hours with Claire)

Sender/Verleih:

Kinofilm

Claire
Hauptrolle

Grzegorz Sadurski

2002- 2002

Superprodukcja
Zebra Film Studio

Sender/Verleih:

Kinofilm

Actress Malgorzata Kozuchowska
Hauptrolle

Juliusz Machulski

2001- 2001

Wtorek (Tuesday)

Sender/Verleih:

Kinofilm

Malgosia, Maniek's wife
Nebendarsteller

Witold Adamek

1997- 1997

Kiler

Sender/Verleih:

Kinofilm

Journalist Ewa Szanska
Nebendarsteller

Juliusz Machulski

1996- 1996

Passage

Sender/Verleih:

Kinofilm

Betty
Hauptrolle

Juraj Herz

1996- 1996

Gry uliczne (Street Games)

Sender/Verleih:

Kinofilm

Secretary Bronia
Nebendarsteller

Krzysztof Krauze

1995- 1995

Mlode wilki (Young wolves)

Sender/Verleih:

Kinofilm

Marzena
Nebendarsteller

Jaroslaw Zamojda

1994- 1994

Ptaszka

Sender/Verleih:

Kinofilm

Maria Kozak
Hauptrolle

Krystyna Krupska-Wysocka

1993- 1993

Oczy niebieskie (Blue Eyes)

Sender/Verleih:

Kinofilm

Girl scout
Episodendarsteller

Waldemar Szarek

Vita - Theater

2016-

TOTUS TUUS
TEATR TV


Theater

Maria Okońska
Hauptrolle

P. Woldan

2015-

ICH CZWORO
TEATR TV


Theater

Żona
Co-Hauptdarsteller

Marcin Wrona

2014-

MIŁOŚĆ NA KRYMIE
TEATR TV


Tatiana Jakowlewna Borodina

Jan Englert

2013-

MIASTECZKO HARMIDER
Narodowe Centrum Kultury, Warszawa


Theater

Wróżka

E. K. Bułhak

2013-

KOTKA NA GORĄCYM BLASZANYM DACHU
Teatr Narodowy Warszawa


Theater

Margaret

Grzegorz Chrapkiewicz

2012-

KRÓL DRAMATU
Teatr IMKA Warszawa


Theater


Ensemblemitglied

Łukasz Kos

2010-

KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA
Teatr Narodowy Warszawa


Theater

Diana, księżniczka mantuańska

Jan Englert

2009-

UMOWA, CZYLI ŁAJDAK UKARANY
Teatr Narodowy Warszawa


Theater

Hrabina

Jacques Lassalle

2007-

CZERWONE KOMETY


Theater

Lila Kroll

Andrzej Strzelecki

2007-

BŁĄDZENIE
TEATR TV


Theater

Alicja, Albertynka, Rita Gombrowicz

Jerzy Jarocki

2007-

MIŁOŚĆ NA KRYMIE
Teatr Narodowy Warszawa


Theater

Tatiana Jakowlewna Borodina

Jerzy Jarocki

2007-

FRANLKIN I SKARB JEZIORA
Varia


Theater


Sprecher / Erzähler

Dominique Monfery

2006-

KOSMOS
TEATR TV


Theater

Lena

Jerzy Jarocki

2006-

ONE
Teatr Komedia w Warszawie


Theater

Ryba

Krzysztof Zaleski

2005-

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY
TEATR TV


Theater

Bianka

Krzysztof Warlikowski

2005-

KOSMOS
Teatr Narodowy Warszawa


Theater

Lena

Jerzy Jarocki

2005-

OPOWIEŚCI O ZWYCZAJNYM SZALEŃSTWIE
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

Jana

Agnieszka Glińska

2003-

SIŁA KOMICZNA
TEATR TV


Theater

Klientka

Janusz Majewski

2003-

OBSŁUGIWAŁEM ANGIELSKIEGO KRÓLA
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

Blanche

Piotr Cieślak

2002-

ZŁODZIEJKI CHLEBA
TEATR TV


Theater

Kinga

Natalia Korncka- Gruz

2002-

BŁĄDZENIE
Teatr Narodowy Warszawa


Theater

Alicja, Albertyna, Rita Gombrowicz

Jerzy Jarocki

2001-

ALICJA W KRAINIE CZARÓW
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

Królowa

Tomasz Hynek

2000-

OBRAZEK
TEATR TV


Theater

psycholog

Mikołaj Haremski

2000-

MIZERYKORDIA
TEATR TV


Theater

Misia

Janusz Zaorski

2000-

GOLDEN JOE
TEATR TV


Theater

Cecily

Wojciech Nowak

2000-

CO NIE JEST SNEM
TEATR TV


Theater

Eunice

Krzysztof Zaleski

2000-

BLUE ROOM
Dziewczyna, Służąca, Mężatka, Modelka, Aktorka


Theater

Dziewczyna, Służąca, Mężatka, Modelka, Aktorka

Krzysztof Zaleski

2000-

IT COME UP SUN
The Passion Machine i SFX City Theatre w Dublinie


Theater

Ania

paul mercier

1999-

OPERA ŻEBRACZA
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

Polly

Piotr Cieślak

1998-

NIECH ŻYJĄ AGENCI
TEATR TV


Theater

Reporterka

Witold Adamek

1998-

NIEZIDENTYFIKOWANE SZCZĄTKI LUDZKIE I PRAWDZIWA NATURA MIŁOŚCI
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

Candy

Grzegorz Jarzyna

1998-

ADAM MICKIEWICZ ŚMIESZY, TUMANI, PRZESTRASZA
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater


Ensemblemitglied

P. Cieślak

1998-

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

Bianka

Krzysztof Warlikowski

1998-

MICKIEWICZ ŚMIESZY, TUMANI, PRZESTRASZA
Varia


Theater


Sprecher / Erzähler

Piotr Cieślak

1997-

ZAGŁADA LUDU, ALBO MOJA WĄTROBA JEST BEZ SENSU
TEATR TV


Theater

Desiree

Filip Bajon

1997-

O ZWIERZĘTACH TO I OWO...
TEATR TV


Theater

Kózka

Barbara Borys-Damięcka

1997-

DZIADY
TEATR TV


Theater


Ensemblemitglied

Jan Englert

1997-

CZŁOWIEK WE FRAKU
TEATR TV


Theater


Sprecher / Erzähler

Barbara Borys-Damięcka

1997-

WIŚNIOWY SAD
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

Duniasza

Leonid Hejfec

1997-

ELEKTRA
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

członek Chóru

Krzysztof Warlikowski

1997-

CZŁOWIEK WE FRAKU
Varia


Theater


Sprecher / Erzähler

Barbara Borys-Damięcka

1996-

NOTATKI STANU WOJENNEGO
TEATR TV


emisariuszka

Ireneusz Engler

1996-

KOMEDIA AMERYKAŃSKA
TEATR TV


Theater

Gloria

Juliusz Machulski

1996-

BOSO, ALE W OSTROGACH
TEATR TV


Theater

Siostra Staszka

Barbara Borys-Damięcka

1996-

ILDEFONSJADA, CZYLI SEN O LETNIEJ NOCY
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater


Ensemblemitglied

P. Cieślak

1996-

JAK WAM SIĘ PODOBA
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

Febe

Piotr Cieślak

1996-

HISTORYJKA O CHWALEBNYM ZMARTWYCHWSTANIU PAŃSKIM
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

Maria Magdalena

Piotr Cieplak

1996-

ILDEFONSJADA
Varia


Theater


Sprecher / Erzähler

Piotr Cieplak

1995-

SŁOMKOWY KAPELUSZ
TEATR TV


Wirginia

nn

1995-

KRÓLEWSKIE ECHO
TEATR TV


Theater

Królewna

Krzysztof Magowski

1995-

DON KICHOT
TEATR TV


Theater

Antonia

Andrzej Domagalik

1995-

CIĘŻKIE CZASY
TEATR TV


Theater

Bronia

Barbara Borys-Damięcka

1995-

BEZDROŻA SERCA I UMYSŁU
TEATR TV


Theater

Hortensja de Theville

Krzysztof Zaleski

1995-

SŁOMKOWY KAPELUSZ
TEATR TV


Theater

Wirginia

Jerzy Gruza

1995-

SZKARŁATNA WYSPA
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

Adeptka teatralna

Piotr Cieślak

1995-

MAGIA GRZECHU
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

Łakomstwo

Tadeusz Słobodzainek

1995-

PRZYGODY TOMKA SAWYERA
Teatr na Woli, Warszawa


Theater

Rebeka Thatcher

M. Obertyn

1994-

UPIÓR
TEATR TV


Theater

Lowetta

Filip Bajon

1994-

O, BERI - BERI
TEATR TV


Theater

Lucyna

Wiesław Komasa

1994-

O WAWELSKIM SMOKU
TEATR TV


Theater

Wanda

Konrad Szołajski

1994-

KORDIAN
TEATR TV


Theater


Ensemblemitglied

Jan Englert

1994-

SZEŚC STOPNI ODDALENIA
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

Tess

Piotr Cieślak

1994-

CZŁOWIEK Z LA MANCHY
Teatr Dramatyczny w Warszawie


Theater

Aldonza/Dulcynea

Jerzy Gruza

1993-

MODLISZKA
TEATR TV


Theater

Sharon

Jerzy Domaradzki

1993-

KŁAMCZUCHA
TEATR TV


Theater

Zoe

Paweł Trzaska

1993-

DZIESIĄTA BEETHOVENA
TEATR TV


Theater

Irma

Bogdan Augustyniak

1992-

BALLADA TEATRALNA
TEATR TV


Theater

Anka

Wiesław Komasa

Vita - Werbung
Vita - Audio

2015-

Mały Książę

Sender/Verleih:

Synchronisation

Rachel McAdams

nn

2013-

KUMBA

Sender/Verleih:

Mama V

nn

2012-

Madagaskar3

Sender/Verleih:

Synchronisation

Gloria

nn

2010-

Alicja w Krainie Czarów

Sender/Verleih:

Synchronisation

Biała Królowa

nn

2010-

Biała i Strzała podbija kosmos

Sender/Verleih:

Synchronisation

Biała

nn

2009-

Madagwiazdka

Sender/Verleih:

Synchronisation

Gloria

nn

2008-

Madagaskar2

Sender/Verleih:

Synchronisation

Joanna Wizmur - Hipopotamica Gloria

nn

2006-

Franklin i skarb jeziora

Sender/Verleih:

Synchronisation

kuzynka Sapcia

nn

2006-

I ty możesz zostać bohaterem

Sender/Verleih:

Synchronisation

Yankee Irving

nn

2006-

Pinokio: przygoda w przyszłości

Sender/Verleih:

Synchronisation

Pinokio

nn

2005-

Szeregowiec Dolot

Sender/Verleih:

Synchronisation

Charlotte De Gaulle

Paweł Leśniak

2005-

Madagaskar

Sender/Verleih:

Synchronisation

Joanna Wizmur - Hipopotamica Gloria

nn

2004-

W 80 dni dookoła świata

Sender/Verleih:

Synchronisation

Monique

nn

2002-

Potwory i spółka

Sender/Verleih:

Synchronisation

Joanna Wizmur - Celinka

nn

2001- 2003

Aparatka

Sender/Verleih:

Synchronisation

Sharon Spitz

Jerzy Dominik

2001-

Zakochany kundel II: Przygody Chapsa

Sender/Verleih:

Synchronisation

Lili

Joanna Wizmur

Vita - Sonstiges