Foto Sonia Bohosiewicz
Foto Sonia Bohosiewicz
Foto Sonia Bohosiewicz
Foto Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz Schauspielerin

Details zur Bewerbung

beworben am NaN.NaN.0NaN durch

e-CASTING Videos

keine Videos vorhanden

Eigene Daten

Favorit/Bewerber
Bewertung
Persönliche Notiz

... (mehr lesen)

Übersicht

Geboren 1975

Größe 171 cm

Links

Aussehen

Geschlechtweiblichmännlich

Größe 171 cm

Körperbau sehr schlank

Augenfarbe braun

Haarfarbe blond

Zwilling Ja Nein

Nacktaufnahmen Nein Ja, teilweise Ja, komplett

Vita

Vita - Fernsehen

2016-

NA DOBRE I NA ZŁE

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Iwona

K. Piwowarski

2015-

PROKURATOR

Sender/Verleih:

żona Dregana

M. Pieprzyca

2014-

CZAS HONORU. POWSTANIE

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Emilia

Jan Hryniak

2013-

CZAS HONORU

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Emilia, żony Woźniaka

Katarzyna Klimkiewicz

2012-

PRAWO AGATY

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Marta Żarska

Patrick Yoka

2011-

AIDA

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Aida

Xawery Żuławski

2011-

OJCIEC MATEUSZ

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Ewa Falkiewicz, właścicielka cukierni "Pychotki i Łakotki"

Andrzej Kostenko

2010- 2011

USTA USTA

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Iza Nowak

Bartłomiej Ignaciuk, Maciej Kowalczuk, Michał Gazda, Łukasz Jaworski

2009-

PRZYSTAŃ

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Alicja

Filip Zylber

2008- 2009

39 I PÓŁ

Sender/Verleih:

Paula, sąsiadka Jankowskich

Mitja Okorn, Łukasz Palkowski, Łukasz Jaworski

2007-

I KTO TU RZĄDZI?

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Tereska

Maciej Slesicki

2007-

NIANIA

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

tatuażystka

Jerzy Bogajewicz

2006- 2007

POGODA NA PIĄTEK

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Halinka, była dziewczyna Marcina

Ryszard Brylski, Mariusz Palej

2005-

MAGDA M.

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Brygida, była pracownica cukierni

Maciej Dejczer

2004- 2011

PIERWSZA MIŁOŚĆ

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Lila, opiekunka Tomaszka

zbiorowy

2004-

NA DOBRE I NA ZŁE

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

"żona" Zubera

Maciej Pieprzyca

2001-

SAMO NIEBO

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

Justyna

Piotr Łazarkiewicz

1999-

MIODOWE LATA

Sender/Verleih:

Fernsehserie/-reihe

asystentka prowadzącego teleturniej

Maciej Wojtyszko

Vita - Kino

2017-

PO PROSTU PRZYJAŹŃ

Sender/Verleih:

Alina

F. Zylber

2016-

EXCENTRYCY

Sender/Verleih:

Wanda, siostry Fabiana

Janusz Majewski

2015-

PANIE DULSKIE

Sender/Verleih:

ubówa

Filip Bajon

2014-

OBYWATEL

Sender/Verleih:

Renata Zgółka-Bratek, żony Jana

OBYWATEL

2014-

Hiszpanka

Sender/Verleih:

spekulantka

Łukasz Barczyk

2014-

BOGOWIE

Sender/Verleih:

pacjentka pierwszego przeszczepu

Łukasz Palkowski

2014-

POLSKIE GÓWNO

Sender/Verleih:

Gigi

Grzegorz Jankowski

2013-

PODEJRZANI ZAKOCHANI

Sender/Verleih:

Barbara Faktorowicz

Sławomir Kryński

2012-

FOTOGRAF

Sender/Verleih:


Ensemblemitglied

Waldemar Krzystek

2012-

KAC WAWA

Sender/Verleih:

Marta, narzeczona Andrzeja

Łukasz Karwowski

2012-

OBŁAWA

Sender/Verleih:

żona Kondolewicza

Marcin Krzyształowicz

2011-

SYBERIADA POLSKA

Sender/Verleih:

Irena Puc

Janusz Zaorski

2011-

BYĆ JAK KAZIMIERZ DEYNA

Sender/Verleih:

wydawca

Anna Wieczur-Bluszcz

2011-

80 Milionów

Sender/Verleih:

"Czerniak"

Waldemar Krzystek

2011-

WOJNA ŻEŃSKO-MĘSKA

Sender/Verleih:

Barbara Patrycka

Łukasz Palkowski

2010-

MAŁA MATURA 1947

Sender/Verleih:

mecenasowa Halberowa

Janusz Majewski

2010-

TANIEC ŚMIERCI. SCENY Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Sender/Verleih:

służąca

Leszek Wosiewicz

2010-

LAURA (2010) w PRAWDZIWE HISTORIE

Sender/Verleih:

Marlena Nowak, żona Zbyszka

Radosław Dunaszewski

2009-

MIŁOŚĆ NA WYBIEGU

Sender/Verleih:

Zuza, asystentka Marleny

Krzysztof Lang

2009-

Zero

Sender/Verleih:

sekretarka prezesa

Paweł Borowski

2009-

WOJNA POLSKO-RUSKA

Sender/Verleih:

Natasza Blokus

Xawery Żuławski

2009-

THE BAIT

Sender/Verleih:

2 role: Balladyna, Alina

Dariusz Zawislak

2009-

ZWERBOWANA MIŁOŚĆ

Sender/Verleih:

Elwira

Tadeusz Król

2009-

I PÓŁ

Sender/Verleih:

Paula, sąsiadka Jankowskich

Maciej Szwabe

2008-

JAK ŻYĆ?

Sender/Verleih:

dziewczyna Marcina

Szymon Jakubowski

2008-

JESZCZE NIE WIECZÓR

Sender/Verleih:

Małgorzata

Jacek Bławut

2007-

REZERWAT

Sender/Verleih:

Hanka B.

Łukasz Palkowski

2005-

ZAKOCHANY ANIOŁ

Sender/Verleih:

"Malutka", przyjaciółka Romy

rtur Więcek "Baron"

2003-

SHOW

Sender/Verleih:

Agnieszka, uczestniczka programu

Maciej Slesicki

2001-

AZ UTOLSO BLUES

Sender/Verleih:

Anna, siostra Beaty

Péter Gárdos

1994-

SPIS CUDZOŁOŻNIC

Sender/Verleih:


Ensemblemitglied

Jerzy Stuhr

Vita - Theater

2016-

MIŁOŚĆ W SAYBROOK
Teatr 6. Piętro, Warszawa


Sheila

E. Korin

2015-

ZARĘCZYNY


Alicja

W. Nowak

2015-

RUBY
Teatr Warsawy, Warszawa


Siostra

A. Sajnuk

2014-

ICH CZWORO
Teatr Polonia, Warszawa


żona

J. Stuhr

2013-

CHODŹ ZE MNĄ DO ŁÓŻKA
Teatr Polonia, Warszawa


Monolog

monodram

A. Sajnuk

2013-

MIASTECZKO HARMIDER
Narodowe Centrum Kultury, Warszawa


Babcia

E. K. Bułhak

2009-

ROSYJSKIE KONFITURY


Jelena Lela

Krystyna Janda

2008-

SZKOŁA ŻON


Małgosia

Jerzy Stuhr

2007-

POZORY MYLĄ


Paige Petite

Janusz Majewski

2007-

DZIKA KACZKA
Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków


Berta Sorby

M. Łazarkiewicz

2006-

ELEKTRA
Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków


Elektra

B. Sass

2006-

TEMPELHOF. BRAMA DO WOLNOŚCI w WIELKIE UCIECZKI


Maryla Zytka

Radosław Dunaszewski

2005-

ZARATUSTRA
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków


Irma

K. Lupa

2005-

AJ WAJ! CZYLI HISTORIE Z CYNAMONEM
Grupa Rafała Kmity, Kraków



Ensemblemitglied

R. Kmita

2004-

TWÓRCY OBRAZÓW
Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice


Tora Teje

K. Kutz

2004-

W PIWNICY POD BARANAMI
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków



Ensemblemitglied

K. Materna

2003-

STO LAT KABARETU...KRAKOWSKIE KABARETY XX W.
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków



S. Tym, M. Grabowski, K. Materna

2002-

CAR MIKOŁAJ
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków


Niurka

R. Brzyk

2002-

MISTRZ I MAŁGORZATA


sekretarka

K. Lupa

2002-

CA-STING
Teatr Scena STU, Kraków



Episodendarsteller

R. Kmita

2001-

DAMY I HUZARY


Fruzia

K. Kutz

2000-

IDIOTA
Teatr Buckleira, Kraków



Ensemblemitglied

A. Trojanowska

2000-

NIE-BOSKA KOMEDIA
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków


Dziewicy

K. Nazar

2000-

TWÓRCY OBRAZÓW


Tora

Kazimierz Kutz

1999-

PRZEKŁADY
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków


Maire

K. Deszcz

1999-

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków


Mabel Bheet

T. Bradecki

1998-

WIELKA MAGIA


Marta di Spelta

Maciej Englert

1998-

RYSZARD III
Stowarzyszenie Teatralne "Łaźnia", Kraków


Małgorzata

M. Fugaj

1998-

SAMOBÓJCA
Stowarzyszenie Teatralne "Łaźnia", Kraków


Serafina Iljiniczna

J. Trela

1998-

LUNATYCY
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków


Dziewczyna z Lazaretu

K. Lupa

1997-

WSZYSCYŚMY Z JEDNEGO SZYNELA
Grupa Rafała Kmity, Kraków



Ensemblemitglied

R. Kmita

1997-

WIECZÓR TRZECH KRÓLI
PWST, Kraków



Ensemblemitglied

A. Polony

1997-

ZDRADA



Ensemblemitglied

Paweł Woldan

1996-

ZATRUDNIMY STAREGO KLOWNA
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków



Ensemblemitglied

K. Werlikowski

1996-

BAL BŁAZNÓW


Komsomołka

Waldemar Krzystek

1996-

PEER GYNT
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków


Gość weselny, masażystka

M. Fiedor

Vita - Werbung
Vita - Audio

2015-

The Walking Dead

Sender/Verleih:

Synchronisation


Ensemblemitglied

zbiorowy

Vita - Sonstiges